Välkommen till HN Spedition

Förenkla dina tullärenden med hjälp av oss.

HN Spedition är ett speditionsföretag som ligger i Örje, alldeles vid gränsen mellan Sverige och Norge. Vi arbetar med förtullningar och transiteringar och har ett mycket gott samarbete med både Svenska och Norska Tullen. HN Spedition har kontor i Årjäng och Örje men huvuddelen av arbetet sker i Örje.

Här kan ni ladda hem dokument (PDF)
Faxavisering
Fordonsanmälan

Anställda

Nisse Noren
VD

Tel +47 698 149 08
Cell +47 999999
nisse@hnsped.com

Susanne Hermanseter
Ekonomi

Tel +47 698 149 05
susanne@hnsped.com

Nina Bønøgård

Tel +47 698 149 03
nina@hnsped.com

Kjell-Roger Nesset

Tel +47 698 149 02
kjell@hnsped.com


Robert Kalmliden

Tel +47 698 149 04
robert@hnsped.com

Charlotta Wertner

Tel +47 698 149 00
charlotta@hnsped.com

Christina Jonsson

Tel +47 698 149 00
christina@hnsped.com

Anton Augustsson

Tel +47 69 81 49 00
anton@hnsped.com

HN Custhelper

Custhelper är ett verktyg vi tagit fram för att underlätta vid gränsövergångar.

Ni hittar appen i App store (iPhone) och i Play store (Android). För att använda den via webben kan ni klicka här

För att komma igång med Custhelper kan ni titta i Kort intro Presentation App

Kontakt

HN Spedition A/S Kjölen sportcenter (Gränsen) Örje
+47 69814900
Här kan ni skicka filer och meddelande.
* anger obligatoriska fält

Tillåtna filtyper: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Max filstorlek: 1mb.